Oyun Zamanı –  Yetişkin Oyunları, 3D Oyunlar Oyna

Yetişkin Oyunları, 3D Oyunlar, Barbie Kız Oyunları, Kafa Topu Oyunları ve daha bir çok oyun ve kategoride size ücretsiz eğlencenin keyfini yaşatıyoruz. Oyun Zamanı sitesinde, dünya ile güncelsiniz iyi eğlenceler dileriz...
--REKLAM--

Köy Koruyucusu 2 Oyunu Oyna

Reklam

Köy Koruyucusu 2 Oyunu Oyna, Ülkemizde, bunun gerçeğini görmeniz mümkündür. Güneydoğu Anadolu bölgemizde geçici istihdam edilerek göreve alınan köy koruyucuları, zaman içerisinde yerlerini güçlendirekrek, Devletimizin kadrolu güvenlik görevlileri olmuştur. Bugün köy koruyucuları, asker ve jandarma ile birçok operasyonda görev almıştır ve almayada devam etmektedir. Pkk terör örgütünün dağıtılma sürecinde, köy koroyucuları bulundukları pozisyonlardan alınarak, devletimize ait yerel belediyelerde görevlendirilmesi planlanmaktadır. Köy Koruyuclarının süreç içerisinde görevleri yer değiştirmiş olsada, asli görevleri gönüllülük esasına dayalı maaşlı bulundıkları kırsal yaşam alanlarında, bölücü terör örgütü pkk’ya karşı güvenli bölge oluşturmaktır.
Bu oyunumuzda kırsal yaşam alanına saldırı düzenleyen teroristleri bulunduğumuz kuleden izleyerek köy içerisine girmesini engelleyeceğiz ve tüm teroristleri etkisiz hale getireceğiz. Mausla tüm kontrolleri gerçekleştirebileceksiniz.

Oyunla İlgili Etiketler : , , , ,
Tüm Telif Haklarımız DMCA Tarafından Koruma Altındadır.

DMCA.com
DMCA.com Facebook TakipTwitter TakipGoogle+FeedSite Haritası Alexa
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect. Oyun Siteleri